Diğer Hizmetlerimiz
   Google Adwords Kayıt
   Arama Motorlarına Kayıt
   SSL Güvenlik Sertifikaları
   Toplu Mail Gönderim
   Toplu Sms Gönderim
   Data Yedekleme
   Sunucu Kurulum - Destek
  GOOGLE ADWORDS KAYIT
 
 

Reklamverenler için:
Google AdWords
İşletmenize daha fazla müşteri kazandırın: Google’da ve reklamcılık ağımızda arama yapan kişiler için reklam yayınlayın.
Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında çevrimiçi olarak bilgi arayan kişilere ulaşın
Maliyetleri kolaylıkla kontrol edin - yalnızca reklamınıza tıklandığında ödeme yapın

Reklamlarınızı Oluşturursunuz
Reklamlarınızı oluşturur ve işletmenizi yansıtan kelime ve terimleri anahtar kelimeleriniz olarak belirlersiniz.
Anahtar kelimeler hakkında bilgi edinin

Reklamlarınız Google da Görünür
Kullanıcılar Google'da anahtar kelimelerinizden biri ile arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yan tarafında görünebilir. Böylece, sizin iş alanınızla ilgilenen hedef kitlesine hitap etmiş olursunuz.

Müşteri Çekersiniz
Kullanıcılar reklamınıza ürününüzü satın almak veya sizi yakından tanımak için tıklayabilirler. Reklam vermeye başlamak için bir web sayfanızın olmasına bile gerek yok: Google reklamınız için web sayfası oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu kadar kolay!

Hedef Kitlenize Ulaşma
Google'da arama yapan kişilere artık reklam verme yoluyla da ulaşabilirsiniz. Web siteniz Google arama sonuçlarında listeleniyor olsa bile, AdWords aracılığıyla Google'da ve reklam ağımızda yeni potansiyel müşteri kitlelerini hedefleyebilirsiniz.

Daha Fazla Kontrol
İstediğiniz sonuçları elde edene kadar reklamınızı düzenleyebilir ve bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Çeşitli reklam biçimlerini kullanabilir, hatta reklamınızı belirli dil ve coğrafi bölgeleri hedefleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Ölçülebilir Değer
Minimum harcama sınırı veya süre taahhüdü söz konusu değildir. Üstelik, tıklama başı maliyet seçeneğiyle, yalnızca reklamınız tıklandığında ücretlendirilirsiniz. Bu da, bütçenizin her kuruşunun yeni potansiyel müşteriler kazanmak için harcandığı anlamına gelir.